Telefon   0902 324 111

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Výplňové implantáty - korekcia vrások

Každý z nás túži po zdravej a hebkej pokožke bez vrások. Mnohé okolnosti (napr.vek, narušené zdravie, slnečné žiarenie, fajčenie, ale aj mimika tváre) zapríčiňujú, že prírodný kolagén, elastín, kyselina hyaluronová a ďalšie látky podporujúce pružnosť a hydratáciu kože sa časom vytrácajú.

Kyselina hyaluronová je prírodná látka, ktorá sa nachádza aj v ľudskom tele. Podporuje pružnosť pokožky, dáva tvar Vašim očiam, zvlhčuje vaše kĺby. Kyselina hyalurónová, ktorú používame v našom centre nie je živočíšneho pôvodu, to znamená, že nevyvoláva alergické reakcie a pred aplikáciou nie je potrebný žiadny test. Použitie kyseliny hyaluronovej je v kozmetickom priemysle v poslednom období veľmi obľúbené. Aplikuje sa injekčne do kože a podkožia. Je účinné na vyhladzovanie vrások.

 

Ide o nechirurgickú metódu korekcie vrások (na čele, okolo očí, pier, mimických vrások), tvarovanie čŕt tváre, úpravu jaziev, zvýraznenie pier (augmentácia - zväčšenie pier), zvýraznenie obrysov pier.

Výhodou injekčného zákroku je čas. Dĺžka jeho trvania zvyčajne nepresahuje 20minút, čo však závisí od typu a rozsahu korekcií. Výsledky sú viditeľné okamžite.

Jednou z najväčších výhod je, že účinok je dlhotrvajúci, nie však trvalý. Dĺžka trvania je u každého pacienta individuálna. Závisí od mnohých faktorov, ktorými sú napr. životný štýl, stav pokožky, vek, miesto aplikácie.

Až 24 mesiacov po ošetrení sa v okolí miesta aplikácie nachádza zvýšený počet kolagénových vlákien. To znamená, že Vaša pokožka bude zdravšia a menej náchylná na prehlbovanie, alebo vznik ďalších vrások.

Okrem toho kyselina hyalurónová je 100 % odbúrateľná, to znamená, že sa úplne vstrebe a nezanecháva v pokožke žiadne stopy. Opakovaná aplikácia výrazne zosilňuje a predlžuje požadovaný efekt.

Svoj vzhľad máte teda vo svojich rukách a záleží len na Vás, ako často, alebo koľkokrát sa rozhodnete zákrok opakovať.

 

 

Používame cookies aby sme sa čo najlepšie prispôsobili Vašim potrebám. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky zároveň tým súhlasíte s používaním cookies