Telefon   0902 324 111

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Accent RF

Accent RF je určený pre tých, ktorí sa chcú bez veľkej námahy zbaviť prebytočného tuku, alebo pre tých, ktorí sa nemôžu zmieriť s tím, že určité geneticky dané tvary niektorých partií neupravia cvičením nebo diétou. S Accentom môžeme vykonávať neinvazívny bezbolestný ambulantný zákrok bez ohľadu na ročné obdobie. Tento zákrok nepredstavuje pre pacienta obmedzenie v žiadnych aktivitách a nie je časovo náročný.

Rádiofrekvenčná lipolýza /neinvazívna liposukcia/ a radiofrekvenčný lifting bez operácie je revolučná lekárska technika na odstránenie tuku, redukciu celulitídy, vyhladenia vrások a vypnutia pokožky z problémových partií. ACCENT je najnovší radiofrekvenčný prístroj, ktorý umožňuje uskutočniť liposukciu a lifting bez operácie. Pomocou prístroja ACCENT sa tento zákrok stáva nebolestivou, neinvazívnou (bez narušení integrity kože) a celkom bezpečnou metódou.

 

Idikácie prístroja ACCENT boli klinicky testované a sú certifikované FDA (najvyšší kontrolný úrad pre účinnosť a bezpečnosť liekov a medicínskych zariadení v USA).

Ide o neinvazívnu metódu, bez rekonvalescencie a bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.