Telefon   0902 324 111

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oxydermabrázia a oxymezoterapia

Za posledné roky je na svetovom trhu veľmi populárny pristroj JETCLEAR, ktorý silným kompresorom vzduchu a vody urýchľuje kinetickú energiu a oddeľuje vonkajšie vrstvy odumretej pokožky, pričom používa kombináciu vody a vzduchu. Toto silne prúdenie pomáha otvoriť mikro kanáliky a tým zabezpečí dodávku živinových doplnkov. Prístroj JETCLEAR kombinuje technológiu ,,oxydermabrázie a oxyliftingu“

Kyslíková mezoterapia/oxylifting je neinvazívna, bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu 95 %kyslíku vpravujú do pokožky účinné látky, vitamíny a dôležité liečebné séra.Koncentrovaný kyslík sa spojí s účinnými látkami a pod tlakom je aplikovaný do hĺbkových častí pleti.

Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíku v kombinácii s kozmetickými prípravkami pleť vitalizuje, vyživuje a regeneruje. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a už po 1. ošetrení je pleť pevnejšia, žiarivejšia a pokožka viac hydratovaná. Potrebné sú 4 ošetrenia v týždňových intervaloch a následne udržiavacie ošetrenie raz za 2 mesiace(podľa stavu pleti).

Práve vďaka jemnosti a šetrnosti tejto metódy je možné kyslíkovú mezoterapiu využívať aj na ošetrenie citlivých oblastí pokožky okolo očí.

Do 30-teho roku života sa hladina kyslíka v koži zníži o viac ako 25%, do 40.roku sa stráca približne 50% kyslíka v koži. Táto strata má za následok tvorbu vrások, tmavých kruhov pod očami a unavenú pleť. Tomu sa dá zabrániť O2 infúziou, ktorá sa vykonáva pravidelne.

Zvýšením hladiny kyslíku sa zlepšuje vaše metabolické zdravie, funkcia krvných ciev, redukujú sa tmavé kruhy pod očami , vrásky, odstraňujú sa vírusy baktérie. Kyslík zvyšuje schopnosť tela metabolizovať, absorbovať, asimilovať a využívať vitamíny, minerály a živiny.

Klinické štúdie dokazujú, že kyslík dodaný pleti zvonku výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu kolagénu, hojenie a napnutie kontúr. Vďaka ošetreniu je pleť mladšia, pokožka sa vypína, redukujú sa vrásky, veľmi účinne sa hydratuje, zbavuje mastnoty, nečistôt a úspešne sa lieči akné.

 

Ako to funguje

Oxydermabrázia a oxymezoterapia je ošetrenie pre všetky tipy pleti.

Je to bezbolestná metóda ošetrenia pleti, ktorá výrazne zlepšuje vzhľad a štruktúru pokožky a výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení. S každým ďalším ošetrením je pokožka mladšia, hladšia a jasnejšia ,plná potrebných živín. JETCLEAR zasahuje do bunečnej vrstvy pokožky, ktorá si vyžaduje vodu. Kyslík je účinná zložka, ktorá preniká hlboko pod povrch kože. Oxydermabrázia je ako jemný peeling, ktorý čistí pory, odstraňuje kožné nečistoty, odumreté zvyšky kože, vyhladzuje a hydratuje pleť.

Oxydermabrázia je podobná klasickej mikrodermabrázii, ale je tu jeden dôležitý rozdiel. Po procedúre oxydermabrázie sa pokračuje oxymezoterapiou, pri ktorej sa do bazálnej vrstvy kože za účelom posilnenia celkového zdravia pokožky, vo forme pary, napumpuje sérum čistého (95%) kyslíku spolu s vitamínmi, kyselinou hyalúronovou a liftingovým sérom .

Tento špeciálny proces pomáha chrániť novú, pružnú vrstvu kože odhalenú po ošetrení. Pracuje na potlačení začervenania a podráždenia a tiež potlačuje baktérie spôsobujúce akné. Tento kyslíkový proces pomáha dostať na pokožku antioxidanty a tiež chráni pokožku škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia, znečisteným vzduchom a stresom.

Kyslíková terapia

  • Čistí a detoxikuje pleť
  • Zlepšuje elasticitu pokožky
  • Zabraňuje vzniku vrások
  • Osviežuje unavenú a bledú pleť
  • Reguluje stav hydratácie

Oxydermabrázia a oxymezoterapia je ošetrenie pre všetky tipy pleti Môže sa aplikovať celoročne Celá procedúra trvá 30 minút Pleť po ošetrení je svieža, hydratovaná a bez vedľajších nežiaducich účinkov.

Cena vyšetrenia je 25€